FANDOM


Seeder
Seeder Profile.png
Wiek Ok. 60 lat
Zawód Mentor
Miejsce zamieszkania Dystrykt 11
Broń Nieznana
Losy Umiera
Występuje W Pierścieniu Ognia
Grana przez Maria Howell
Seeder — kobieta pochodząca z Dystryktu Jedenastego, która niegdyś brała udział w Głodowych Igrzyskach. Później została wylosowana do wzięcia udziału w III. Ćwierćwieczu Poskromienia

BiografiaEdytuj

75. Igrzyska GłodoweEdytuj

Podczas Parady Trybutów Seeder zapewniła Katniss, że rodzina Rue jest bezpieczna. Między szkoleniem a 75. Głodowymi Igrzyskami Katniss zdecydowała, że chciała ją za sojuszniczkę, jednak zrezygnowała, ponieważ nie byłaby w stanie jej zabić.

W czasie wywiadu chwyciła innych zwycięzców za dłonie i uniosła je na znak ich jedności.

Zginęła pierwszego dnia igrzysk, podczas rzezi.

WyglądEdytuj

Seeder miała oliwkową skórę, proste i czarne włosy przetykane siwizną, wyglądała prawie tak samo jak mieszkańcy Złożyska, tylko jej złocistobrązowe oczy zdradzały, że pochodziła z innego dystryktu. Była około sześćdziesiątki, ale nadal wyglądała na silną i nic nie wskazywało na to, że była uzależniona od alkoholu albo morfaliny.

Ciekawostki Edytuj

GaleriaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki