Fandom

Igrzyska Śmierci Wiki

Seeder

268stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze17 Udostępnij
Seeder
Seeder Profile.png
Wiek Ok. 60 lat
Zawód Mentor
Miejsce zamieszkania Dystrykt 11
Broń Nieznana
Losy Umiera
Występuje W Pierścieniu Ognia
Grana przez Maria Howell
Seeder — kobieta pochodząca z Dystryktu Jedenastego, która niegdyś brała udział w Głodowych Igrzyskach. Później została wylosowana do wzięcia udziału w III. Ćwierćwieczu Poskromienia

BiografiaEdytuj

75. Igrzyska GłodoweEdytuj

Podczas Parady Trybutów Seeder zapewniła Katniss, że rodzina Rue jest bezpieczna. Między szkoleniem a 75. Głodowymi Igrzyskami Katniss zdecydowała, że chciała ją za sojuszniczkę, jednak zrezygnowała, ponieważ nie byłaby w stanie jej zabić.

W czasie wywiadu chwyciła innych zwycięzców za dłonie i uniosła je na znak ich jedności.

Zginęła pierwszego dnia igrzysk, podczas rzezi.

WyglądEdytuj

Seeder miała oliwkową skórę, proste i czarne włosy przetykane siwizną, wyglądała prawie tak samo jak mieszkańcy Złożyska, tylko jej złocistobrązowe oczy zdradzały, że pochodziła z innego dystryktu. Była około sześćdziesiątki, ale nadal wyglądała na silną i nic nie wskazywało na to, że była uzależniona od alkoholu albo morfaliny.

Ciekawostki Edytuj

GaleriaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki