FANDOM


Paylor
Commander-paylor-district-8
Wiek Ok. 30
Zawód Komendant w Dystrykcie Ósmym

Prezydent Panem

Miejsce zamieszkania Dystrykt 8
Kapitol
Broń Pistolet
karabin
Losy Żyje
Występuje Kosogłos
Grana przez Patina Miller

Paylor — zaskakująco młoda jak na dowódcę liderka rebeliantów Dystryktu Ósmego. Po śmierci Snowa i Coin to ona w przedterminowych wyborach zostaje wybrana na prezydenta Panem.

BiografiaEdytuj

Katniss po raz pierwszy spotyka Paylor w Dystrykcie Ósmym, aby odwiedzić szpital w celu nakręcenia propagity. Kiedy poduszkowce zaczynają go bombardować, Katniss i Gale dostaję pozwolenie od niej na zestrzeliwanie ich.

Gdy Katniss zamieszuje w rezydencji Snowa, wiedzona zapachem róż, trafia na drzwi strzeżone przez dwóch żołnierzy. Nie pozwalają jej wejść na rozkaz Coin. Ostatecznie jednak ustępują dzięki Paylor.

Po morderstwie Coin to właśnie Paylor zostaje wybrana na prezydenta. Reguła corocznych igrzysk zostaje zniesiona, areny zniszczone, a na ich miejscu postawione pomniki. Plutarch staje się jej sekretarzem.

WyglądEdytuj

Ma niewiele ponad 30 lat, ciemnobrązowe oczy i ciemne włosy. Mówi nieznoszącym sprzeciwu głosem, przez co czuje się, że jej awans na komentanda nie był bezpodstawny.

GaleriaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki