FANDOM


Mężczyzna z Dystryktu 5
D5.png
Wiek Powyżej 40
Zawód Trybut, Mentor
Miejsce zamieszkania Dystrykt 5
Broń Miecz, włócznia
Losy Martwy
Występuje Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia
Grana przez James Logan
Mężczyzna z Dystryktu Piątegotrybut z Dystryktu Piątego, uczestniczył w 75 Igrzyskach Głodowych. Zginął w rzezi przy Rogu Obfitości. Nieznane są Igrzyska które wygrał. Prawdopodobne jest to, iż był mentorem chłopaka z tego samego dystryktu, wylosowanego do wzięcia udziału w 74 Igrzysk Głodowych.

Trening Edytuj

Pierwszy raz widzimy go na treningu kiedy wymiotuje na podest do fechtunku. W tym samym momencie Katniss powiedziała, że nie chce go posiadać jako sojusznika.

Wywiad Edytuj

Podczas wywiadu wraz ze swą partnerką z dystryktu oraz pozostałymi zwycięzcami chwyta się za ręce i wznosi je do góry na znak siły i buntu.

Arena i śmierć Edytuj

Stał na podeście na lewo od Katniss. Wraz z nią ruszył do rogu. Dotarł tam niewiele później. Nim zdążył chwycić jaką kolwiek broń lub plecak został zabity przez Finnicka.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki