FANDOM


Mężczyzna z Dystryktu Jedenastego − staruszek, którego imienia nie dowiadujemy się z książki. Występuje w W Pierścieniu Ognia i umiera na krótko po pierwszym pojawieniu się. Rozognia rebelię w dystrykcie.

W Pierścieniu OgniaEdytuj

Podczas Tournee Zwycięzców w Jedenastce Katniss i Peeta przemawiali o zmarłych trybutach, Rue i Threshu, którzy zginęli podczas Głodowych Igrzysk. W trakcie swego wystąpienia, Peeta zaoferował rodzinom poległych trybutów wsparcie finansowe. Wówczas Katniss nie wytrzymała i powiedziała wszystko, co jej leżało na sercu, mi.n. o swym sojuszu z Rue oraz jedynej rozmowie z Treshem, gdy ten uratował jej życie.
Wśród ludzi zebranych na placu zaległa cisza, byli poruszeni. Staruszek wyciągnął trzy palce w ten sam sposób, jak jest to w tradycji ludzi z Dwunastki i tak, jak Katniss pożegnała Rue. Cały tłum powtórzył jego gest. Zauważywszy to Strażnicy Pokoju zabrali mężczyznę scenę i na oczach wszystkich zastrzelili go.

GaleriaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki