FANDOM


Eddy
Eddy. Kosogłos część 1.png
Wiek 13-14
Zawód Rebeliant
Miejsce zamieszkania Dystrykt 8
Losy Umiera
Występuje Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1
Grany przez Michael Garza

Eddy − chłopak około 13-14 roku życia, przebywający wraz z siostrą w Dystrykcie Ósmym podczas bombardowania przez Kapitol.

BiografiaEdytuj

KosogłosEdytuj

Podczas kapitolińskiego bombardowania Eddy i jego nieznana z imienia siostra zostali ranni. Aby ratować życie udali się do prowizorycznego szpitala stworzonego przez rebeliantów. Szpital ten został odwiedzony przez Katniss Everdeen podczas kręcenia propagit. Eddy był jednym z pierwszych pacjentów zauważonych przez Kosogłosa.

Kiedy Kapitol dowiedział się, że Katniss odwiedziła szpital, prezydent Snow uznał wszystkie przebywające tam osoby za winne podżegania do buntu i skazał na śmierć. Było to związane z poprzednim oświadczeniem prezydenta, iż każdy kto będzie miał w jakikolwiek sposób styczność z symbolem rebelii (Katniss Everdeen) zostanie zabity. Moment po tym jak Katniss opuściła szpital, został on zbombardowany przez kapitolińskie poduszkowce, zabijając wszystkich w środku (w tym Eddy'iego i jego siostrę).

CiekawostkiEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki