FANDOM


Chaff
Chaff w pierścieniu ognia
Wiek 45-48
Zawód Trybut
mentor
Pochodzenie Dystrykt 11
Broń Oszczep (trening)
Losy Umiera
Występuje W Pierścieniu Ognia
Grany przez E. Roger Mitchell
 Chaff — triumfator 45. Igrzysk Głodowych pochodzący z Dystryktu Jedenastego. Został wylosowany podczas III Ćwierćwiecza Poskromienia, gdzie został zabity przez Brutusa.

75. Głodowe IgrzyskaEdytuj

WywiadEdytuj

W czasie wywiadu Chaff upierał się, że Snow mógłby zmienić reguły igrzysk, gdyby zechciał.

WyglądEdytuj

Miał śniadą skórę, około metra osiemdziesięciu wzrostu, a jedna z jego rąk kończyła się kikutem. Stracił dłoń podczas walki w swoich igrzyskach. Kapitolińscy lekarze zaproponowali mu protezę ręki, ale jej nie przyjął.

CharakterEdytuj

Chaff był przyjacielem Haymitcha, od lat byli pokazywani w telewizji jak przekazują sobie butelkę. Miał poczucie humoru, ale zazwyczaj żartował sam z siebie. Po paradzie trybutów pocałował Katniss w usta, ponieważ uważał ją za najbardziej czystą.

CiekawostkiEdytuj

  • Tak samo jak trybut z poprzedniego roku z jego dystryktu (Thresh) zginął z rąk mężczyzny z Drugiego Dystryktu i nie zawarł z nikim sojuszu.
  • Jego imię można przetłumaczyć na plewę.

GaleriaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki