FANDOM


Głos Fifi rozbrzmiewa w mojej głowie. Nie zdając sobie sprawy z tego co robię odpycham Reven i podchodzę do mikrofonu.

-Zgłaszają się na trybuta, chcę reprezentować Dystrykt12.-Mówię to wyrażenie i dobitnie, Zgłaszają się że względu na to , że moja siostra nie przeżyła by nawet 5 minut.

-Och , cudownie , ochotniczka jak się nazywasz kochanie.

-Mia Mellark.

-A Reven to twoja siostra, co nie chcesz aby całą sławę zagarnęła dla siebie co.

-Tak .-Mówię aby Fifi dała mi spokuj. Podchodzi do kuli z imionami chłopców losuje i...

-A dzielny mężczyzna to Alex Hall.- Widzę go , przebija się przez tłum. Wysoki przystojny blondy, ma 16lat jak ja. Jego przeciwne szmaragdowe oczy patrzą w moim kierunku. Alex tylko nie on, ta myśl cały czas krąży po moi umyśle. Przyznał się, że Alex to moja wielką miłość kocham się w nim od 10 lat. Wiem, że to idiotyczne lecz w nieszczęściu znajduję szczęście, ochronię go i dzięki temu przeżyje. Znowu słyszę głos Fifi.

-Podajcie sobie ręce, a na arenie niech los zawsze wam sprzyja!-Podaję mu rękę patrzy mi w oczy jakby zastanawiał się nad czymś głęboko, jego dłoń jest silną i ciepła, puszczając ją po chwili i wsłuchuję się w ostatnie dźwięki hymnu Panem i już tracę wolność. Strażnicy pokoju naprowadzający mnie do pomieszczenia w którym stoi tylko jedną obita skórą sofa. Siadam na niej i czekam. Wchodzi Reven i Tom, mój najlepszy przyjaciel i towarzysz polowań.

-Dziękuje Mia proszę tylko o jedno przeżyj i wróć, rodzice nie chcieli przyjść bo mówią , że twój widok sprawi im wielki ból.-Reven ryczy ją zresztą też, przytulam ją i tłumaczę , że będzie dobrze,bo postarał się wrócić.

-Zgadnijcie łuk i może i pamiętam jesteś łowcą , a nie zwierzyną, masz wrócić ,bo jeszcze wiele polowań przed nami i ...- Tom nie dokańcza zdania, bo do pokoju wchodzą strażnicy i wyprowadzają go razem z Reven, błagam ich, aby pozwolili mi na jeszczę odrobinę rozmowy lecz to nie ma sensu, po chwili zostaję sama płacząc i myśląc o tym czy moja śmierć na arenie będzie bolesna , czy uratuję Alexa i czy obudzi się we mnie Kosogłosem. Wiem tylko jedno dawna Mia zniknie, bo jeżeli nie zbźikuję na arenie to na pewno stanęła się bezwzględnym mordercą. Słyszę pukanie.

-Gotowa.- Pyta Fifi Moll kiwam głową i ruszam za nią i Alexem na stację skąd ruszy nasz pociąg do Kapitolu gdzie najłagodniejsza owca stanie się krwiożerczą bestią, czy mnie też czeka taki los?

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki