FANDOM


A więc był jeden komentarz więc pisze dalej :D. Teraz dwa komentarze.... czy podołacie?? :D


- Ja też mam taką nadzieję- odparł szybko prezenter - Dlaczego powinnaś wygrać?- zadał kolejne pytanie Cesar Tu nie musiałam się wahać. Doskonale wiedziałam czemu tu przyjechałam. - Zobowiązuje mnie do tego kilka rzeczy- zaczęłam.- Po pierwsze może niektórzy z was pamiętają mojego dziadka Miriniego Convali. Musze go pomścić- warknęłam.- A..i jeszcze moje imię!- krzyknęłam. Publiczność zdziwiła się. - Moje imię pochodzi od dawnego imienia Weronika, które oznacza osobą niosącą zwycięstwo- wyjaśniałam pospiesznie. Czerwonowłosy wydawał się dość speszony wiec zmienił szybko temat. - Twój stylista bardzo się postarał- wyjąkał- wyglądasz jak płomyk- streścił - Jak płomyk nadziei?- zapytałam. Nie dając za wygraną Mężczyzna przytakną głową. W tej chwili odezwał się gong. Prezenter chyba poczuł ulgę bo wstał. I wrzasną: - Oto płomyk nadziei na zwycięstwo 12 Dystryktu. Vereniki Convali!

Zeszłam ze sceny a na moje miejsce wszedł Rajmund. Uścisną dłoń Cesaowi i usiadł na kanapie. - A wiec jesteś tutaj-zaczął - Tak- uciął trybut - Jak Ci się podoba w Kapitolu?-spróbował zacząć temat - Szczerze?- mrukną- w ogóle.

Na twarzach widzów pojawiło się zdumienie. Ale chłopak nie zwracał na nie uwagi. Tylko kontynuował. - W domu czeka na mnie rodzina, a ja raczej tam nie wrócę. A ulepszanie Mi ostatnich dni w niczym nie pomaga. Prawdę mówiąc pierwszy raz w życiu się najadłem.- wyznał- I to nie pomaga w podejmowaniu decyzji, bo mi rówieśnicy głodują!- krzykną- a nawet jeżeli wrócę.- zaczął spokojnie- To Jak mam wyjaśnić mojej małej siostrze, jak to jest mieć pełny brzuch?. Jak mam wyjaśnić niewinnej istotce, ze jej ukochana niania już nie wróci. A jak moja matka wyjaśni, że jej brat nie żyje!- krzykną a w jego oczach zaszkliły się łzy. Prezenter nic nie odpowiedział tylko przeszedł do następnego pytania - Ty i Vereniki jesteście para. Nie jesteście trochę za młodzi? - Casarze- mrukną- w świecie gdzie możemy nie dożyć jutra szybko się dorasta. Bez ojców. Kiedy to głównie ty musisz otrzymywać rodzinę. Nie jest to proste, ale człowiek dorasta i nie ma czasu na bycie dzieckiem. Tylko musi stawić czoła obowiązką, wcześniej rozumie co to miłość, przyjaźń, głód, nienawiść- mówił spokojnie jakby w transie. A ja zamknęłam oczy i widziałam ten obraz. Mój Dystrykt w którym została moja cała rodzina. Rajmund kontynuował- Tam już w naszym wieku wiemy co to miłość. I zamierzamy ją dzielić- zakończył. Czyli nie tylko ja namieszałam. To poprawiło mi humor. Zabrzmiał gong. Prezenter pożartował jeszcze na koniec i tak zakończyły się wywiady. Zeszłam do podziemi. - Musimy iść- mrukną mi do ucha Haymich. Kiwnęłam głową i razem poszliśmy do jego ogromnego apartamentu. Gdzie czekali już Wszyscy mentorowie: Finnick, Johanna, Enobaria, Wiress, Beete i cała reszta.

Siadłam przed nimi. - Kogo mam się obawiać?-zapytałam chłodnie.


Mam nadzieje, że was to interesowało :D.Chcecie więcej? Piszcie komentarze. Nie chcecie? Też piszcie :D. Czyli co widzimy się następnym razem :D

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki