FANDOM


   Nastepne dni mijały spokojnie. Zawodowcy pare razy proponowali mi sojusz, ale ja nie chcialam być od nich uzależniona. Po co mi to potrafie sama sobie poradzić. Dzisiaj prezentacja, a ja nie wiem co mam począć. Moge rzucic nożem do kukły na, której napisze Snow . Musze ośmieszyć Kapitol, bo mimo, że mam 13 lat rozumiem ich wszystkie błedy. Począwszy od zabićia mi dziadka, poprzez odebranie ojca skończywrzy na trybutach, których poznałam. Zwłaszcza jeden z nich zapadł mi w pamieć miał na imie Tums a jego dziadek pochodził z 11. Zgłosil sie gdy miał 17 lat. A zgłosił sie dlatego, że rok wczesniej jego ukochana została wylosowana. Oboje mieli plany i marzenia, lecz Igrzyska zniszczyły wszyskto. Musiał patrzec na jej śmierć. Doszła do finałowej 8 miał nadziej, ze może wróci lecz chłopka z 4 ciężko ją zranił, i zostawił by sie wykrwawilą na śmierć. Pojechał tam za 12 letniego chłopca, uratował małemu życie i zabił chłopaka z 4. Ironią losu było, że Jego dziewczyna zabiła dziewczyne z 2 a jego zabiła dziewczyna z 2 oraż, że chłopiec którego uratował został wylosowany.

 Bałam sie dzisiejszcego popołudnia , wiec gdy schodząc na śniadanie poczułam zapach naleśników omało nie seskoczyłam ze stołu. Uwielbiałam Kapitolońskie naleśniki. Zwałaszcze te z czekoladowym kremem i bananami. Wszyscy sie na mnie dziwnie patrzyli nawet zawodowcy, który dużo jedzą bo zjadłam chyba z 8 porcji. Po takim śniadaniu lepiej sie myśli, ale chyba nie mi, bo nadal nie wiem co zrobić.

 W końcu przyszła chwila prawdy. Rajmund włąśnie wyszedł teraz ja. Mam, juz mam pomysł nie wiem czy uda mi sie go zrealizowac w 15 minut, ale jeśli tak to może dostane 0. Weszłam i odrazu zaczełam ustawieć 23 kukłuy w rzędzie. POotem namalowalam na nich imiona i nazwiska trybutów z zeszłych igrzysk ( chwała , ze pamietałam wszyskie). Na mojej koszulce napisałam KAPITOL. Potem wziełam najwiekszą siekiere jaką tylko można było zdobyć stanełam nieopodal kukieł. Podle uśmiechnełam sie i rzuciłam odcinąjąc wszystkim kukłą głowy. Stanełam spojżałam na twarze organizatorów. Zrobiłam słodką minkęi wyszłam zrzucajac koszulke z napisem Kapitol. Poszłam do pokoju i zastanowiłam sie nam moim postepowieniem, ale nie znalazłam w nim nic godnego potepienia. Przebrałam sie i zeszłam na wyniki. Podrodze dołączyli do mnie Rajmund, Haymicht, Effie, Cinna, Rain i stylistka Rajmunda. Weszliśmy do windy.

- No to co wykombinowaliści?- zapytał nasz mentor.

- Ja rzuciłem nożem prosto w serce 5 kukieł- powiedziła Rajmund

- Dardzo ładnie, może dostaniesz 7- pochwalił go Haymicht- a ty?- zwrócił sie do mnie

Mimowolnie opowiedział mu co zrobiłam. Akurat dojechaliśmy na dół wiec reprymede dostane później. Zaczeł pojawiać sie wyniki. Jak widać zawodowcy nie są w tym roku najlepsi dostli tylko od 6 do 9 puntków. W końcu nasza kolej. Rajmund swoich wyczynem zgarną 8 punktów. Zamknełam oczy, gdy przy moim zedjęciu wkazała sie liczba 12. Może organizatorą spodobały sie moje umiejetnośći. Albo chce by wszyscy zaczeli na mnie polować.

- Dobrze sie spisaliscie- pochwalił nas mantor

- A teraz idzcie spać. Bo jutro czeka nas wielki,wielki,wielki dzień- dodała Effie

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki