FANDOM

MicaCinder

 • Mieszkam w Trójmiasto.
 • Urodziny 28 sierpień
 • Moje zajęcie Medycyna, Sztuki Piękne i czytanie książek.
 • Jestem Kobieta
 • MicaCinder

  Hejjj! Miałam żal do tego, iż epilog w książce był dla mnie za krótki. Pomyślałam, że może sama coś napiszę.  No, nie przedłużając, zapraszam was do mojego ostatniego rozdziału. Przepraszam za wszystkie błędy, ale to mój pierwszy i raczej ostatni ff. 

  Po wielu długich latach, żyjąc teraz, w nowym Panem możemy być bezpieczni. Naszym dzieciom nie grożą Dożynki, egzekucje, Strażnicy Pokoju. Jednak drżę na myśl o Prim. Prim. Nie da się jej zapomnieć. Gdy czasami spotykałam mieszkańców którzy znali moją siostrę, patrzyli na mnie współczującym wzrokiem. Kilkoro z nich odważyło się podejść i powiedzieć że jest im strasznie smutno z powodu niej. Nie używali jej imienia, bo tym by mnie dobili. Po jakimś czasie ból zaczął się znieczulać. Nadal nie zn…

  Czytaj całość >
 • MicaCinder

  Jak pewnie wiekszość z tych co przeczytali książki brakowało pewnych elementów. Mi osobiście zabrakło postaci Madge, którą bardzo polubiłam. Brakowało mi pokaznia Igrzysk Haymitcha, takich krótkich wstępów. Śmierci Messali. Chociaż podobało mi się ze w epilogu z Willow zrobili niemowlaka, to było ciekawsze gdy Katniss do niej mówiła. W filmie zdecydowanie mniej sympatycznie przedstawili Prim, za mało było przebiegłości Gale'a. Książka jest fantastyczna, ale filmy też są dobre. Mam nadzieję że spodobała wam się moja krótka notka ;)

  Czytaj całość >