FANDOM

 • MatrixirtaM

  Zapraszam na 2 rozdział ;)


  Willow powolnym krokiem przybliżyła się do biurka i usiadła tuż naprzeciwko pana Lorensa gotowa na kolejną już z rzędu rozmowę w cztery oczy. W ciągu ostatnich kilku tygodni miała już okazję go nieco poznać. Był on jednym z wielu kapitulońskich urzędników, którzy zajmowali się głównie sprawami finansowymi całego Panem.

  Podobnie jak dziś, przychodził do niej na długie rozmowy głównie w kwestii spadku majątku po rodzicach oraz bezpieczeństwa jej i Rye’a. Zwykle te rozmowy donikąd nie prowadziły. Były to najczęściej długie minuty ciszy i niezręczności.

  Tym razem pan Lorens był ubrany w elegancki garnitur i w ciemne, błyszczące się spodnie. W jego oczach czaiła się tajemniczość, a zarazem powaga. Zerkał na nastolatkę ne…


  Czytaj całość >
 • MatrixirtaM

  Rozdział 1 - Marzenia

  sty 21, 2015 przez MatrixirtaM

  Ta dam! Szczerze nie spodziewałem się, że napiszę rozdział pierwszy. Myślałem, że skończy się to na prologu xD W każdym razie rozdział pierwszy przedstawiam Wam!!!

  Zapraszam xD


  Las zawsze był jej drugim domem. Tu było jedyne miejsce, w którym potrafiła pozbierać własne myśli. Szum liści ją uspokajał, a odgłosy zwierząt przynosiły jej miłe wspomnienia. Już od kilku lat kochała zagłębiać się w to miejsce. Miała zaledwie roczek, kiedy jej matka po raz pierwszy przedstawiła córce, jak przyjemnie jest żyć w zgodzie z naturą.

  Wbiegła na szczyt niewielkiego wzniesienia i dała się ponieść marzeniom. Od niepamiętnych lat zawsze starała się brać przykład ze swojej odważnej matki, która potrafiła poradzić sobie w każdej sytuacji, będąc zbawicielką całe…


  Czytaj całość >
 • MatrixirtaM

  Prolog - Białe Róże

  gru 27, 2014 przez MatrixirtaM

  Napisałem prolog, który jest jednocześnie kontynuacją trylogii Igrzysk Śmieci. Nwm czy Wam się spodoba, ale proszę abyście to skomentowali, bo nie wiem czy mam pisać dalej. Szczerze to nie mam jeszcze pewnego pomysłu na kontynuację, ale jeżeli otrzymam kilka pozytywnych opinii to bd pisał :D

  Zapraszam

  Katniss lękała się tylko jednego. Bała się, że ich straci. Nie potrafiła sobie wyobrazić życia bez nich. Nie pozostał już jej nikt prócz Peety i dwójki dzieci, którzy byli dla niej wszystkim co miała.

  Po tylu nieprzespanych nocach nie potrafiła trzeźwo myśleć. Nie mogła rozróżnić prawdy od kłamstwa. Co chwile zerkała przez okno kuchenne, by upewnić się, czy nadal tam są.

  Bawią się na łące. Ciemnowłosa dziewczynka o niebieskich oczach oraz chłopi…

  Czytaj całość >