FANDOM


Dziennik Anabel Wyti

'Jestem uczestniczką 12 igrzysk głodowych.'. "Moim partnerem" jest nie jaki Eryk, wiem o nim tyle, że ma 16 lat i nie jest zbyt przyjacielski.

J'estem w tym roku najmłodszą trybutką. Mam duże zielone oczy i czarne loki do pasa.  Głupio się czuje pisać to to wszystko opisując, ale no cóż Cassie nalegała. Ten dziennik, czy możne pamiętnik ma na celu w późniejszym czasie pokazania innym jak to jest za kulisami. Mało przekonujące ...

Każdy z nas ma obowiązek pisać tu przynajmniej raz dziennie. To jest mój pierwszy wpis.  Więc zaczynając nie jest tak źle wiem, że zginę. Moja mama i brat będą mnie opłakiwać. Przyjaciele o mnie zapomną. Ale coś po mnie pozostanie!  Cassie powiedziała, ze możemy mieć ten dzinnik na arenie i wpisywać co czujemy, aby nie zwariować w sumie nie taki głupi pomysł.  Obudziłam się w pędzącym pociągu, nie wiedziłam co się dzieję. Natychmiast wyszłam z mojego "pokoju". na korytarzu spotkałam Cassie.

-Cześć królewno, dobrze się spało - zagadała.  -Nie koniecznie, ta świadomość, ze za parę tygodni zginę, nie daje mi pełnej swobody - odpowiedziałam cierpko.

-Oj nie dąsaj się tak i choć coś zjeść. - Poszłam za nią wzdłuż korytarza i usiadłam na krześle. Po chwili przy stole pojawiło się parę osób, które kładło na stół przeróżne pyszności.

-Plan jest taki zjecie, a ja wam coś powiem ok? Ale najpierw najedźcie się do syta.- Zakomunikowała nam. Grzecznie pokiwaliśmy głowami, ale fakt faktem, ze nie mogliśmy oderwać oczy od tych stert jedzenia, które leżały przed nami. szybko zabraliśmy się za te smakołyki.  Minęło trochę czasu, a już pękaliśmy, spróbowaliśmy wszystkie po trochu. Zaskoczeni stwierdziliśmy, ze Cassie właśnie wchodzi do jadali, a nawet nie zauważyliśmy, żeby wychodziła w ręku miała dwa czarne zeszyty.

-Mam coś dla was- podała nam po zeszycie. - To będą wasze dzienniki, każdego roku trybuci je prowadzą, apotem one zostają przekazane ich rodziną. Zależy do kogo zostaną zaadresowane. Mam nadzieję, że będziecie je sumiennie prowadzić, bo możecie je zabrać także na arenę i tam je dokończyć. - Mieliśmy zmieszne miny, nienawidziłam pisać, ale będę musioałam to zrobić dla mamy i Laurel .

Nagle przypomniałam sobie o Anabel przecież ona również musiał prowadzić taki dziennik, czy jej rodzina także go dostała?

-Mam takie małe pytanie czy skoro, każdy od 16 lat musi go prowadzić, to czy moja przyjaciółka Anbel Wyti, która była trybutką 12 igrzysk także go prowadziła ? - Gdy zadałam to pytanie od razu zrozumiałam, że popełniłam błąd, kobieta z niebieskimi włosami zignorowała moje pytanie.

-Effy, chcesz jeszcze kanapki z tym przepysznym dżemem? - zapytał David rozładowując atmosferę, a ja byłam mu za to bardzo wdzięczna.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki