FANDOM

Gżegżółka

 • Mieszkam w miejscu gdzie mnie nie znajdziesz
 • Urodziny 2 wrzesień
 • Jestem kobietą
 • Gżegżółka

  Angielski

  lut 21, 2013 przez Gżegżółka

  Zauważyłam że większość osób pisze tu opowiadania o Igrzyskach, w sumie nie ma w tym nic dziwnego. Ja tu tylko piszę to co mam w głowie, nie wiem czemu ale lepiej wyrażam się przez pisanie. Tu przynajmniej nie ma hejtów, no może jest parę złośliwych komentarzy ale to zazwyczaj są anonimy... No i znowu odeszłam od tematu ale i tak już sobie nie przypomnę może innym razem... A więc możecie się spodziewać posta o Justinie. A dobra ja już wiem o czym miałam pisać. Oglądałam Igrzyska po angielsku żeby się trochę podszkolić teraz coraz częściej tak robię i powiem że działa.

  Czytaj całość >
 • Gżegżółka

  Dowiedziałam się dzisiaj że mam dyskotekę, kij z tego że przyjaciółka wiedziała wcześniej i tak mi nie powie bo po co? Jestem przecież tylko jej przyjaciółką, widocznie to już nic nie znaczy. A może my nie jesteśmy przyjaciółkami i nigdy nimi nie byłyśmy? Może być i tak.... Ale to nie ważne i tak nie idę bo osoba która obiecała mi że ze mną pójdzie oczywiście nie pójdzie bo coś tam. Już nawet tych wymówek nie słucham. Czemu? Bo wiem że już mnie okłamała i ją na tym przełamałam, a potem się dziwią że nie ufam ludziom. Mam lepszą propozycję spędzenia popołudnia a mianowicie z kolegami którzy po mimo że są młodsi to są super i nie mogę przestać się śmiać. A wiec co do pytania w tytule zdecydowanie: KOLEDZY!

  Czytaj całość >
 • Gżegżółka

  Cieszę się....

  lut 1, 2013 przez Gżegżółka

  W sumie to się cieszę że nikt nie czyta tego co tu piszę bo jakby niektóre osoby się dowiedziały to nie było by zbyt miło. A tak przynajmniej mogę napisać co mi leży na sercu a niekoniecznie potrzebuję czyjegoś komentarza. Wiem że to może dziwne że piszę to na blogu w internecie ale już taka jestem, zamiast pisać jakiś pamiętnik czy jakieś inne dziwaczne coś to wyżywam się na blogu i to jest jak dla mnie najlepsze rozwiązanie.

  Dzisiaj był jeden z najlepszych dni mojego życia a moich "przyjaciół" to nie obchodziło no nie mówię o wszystkich bo M. się cieszyła razem ze mną a doskonale wiem że to nie są jej klimaty. A czym się interesowali? Wszystkim innym.. Ja wszystko potrafię zrozumieć ale żeby odstawić mnie na bok i już udawać że mnie nie m…

  Czytaj całość >
 • Gżegżółka

  Usunąć!

  sty 30, 2013 przez Gżegżółka

  Wiem że raczej nikt nie odpowie mi na to pytanie ale jednak je zadam:

  Jak usunąć stronę ta tej wiki?

  Bo zauważyłam że kilka stron jest o tym samym a to jest raczej nie potrzebne.

  Czytaj całość >
 • Gżegżółka

  Przyszedł czas na to by się zastanowić czy ci których mam za prawdziwych przyjaciół są nimi na prawdę. No bo niby mnie wspierają ale nie pocieszają... Dlaczego? Bo zwyczajnie nie potrafią. Rzadko są poważni chyba że coś im się stało ale jeśli komuś innemu to już jest śmieszne. Ale z nim świetnie się bawię,czasami, rozśmieszają mnie i to do łez i kocham ich.... Chyba... A tych wątpliwości raczej być  nie powinno? Czasami chcę tak po prostu zniknąć, wyjechać gdzieś i już nigdy nie wrócić a najgorsze jest to że wiem że nikt nie będzie tęsknić...

  Znowu wzięło mnie na użalanie. Koniec! Ogarnij się, trzeba iść przez siebie, bez uczuci i sentymentów bo tylko tacy dochodzą na szczyt. 

  Czytaj całość >