FANDOM


Witam

Nie wiem , czy ktoś to przeczyta, chcę tylko o coś poprosić.

Od pewnego czasu naszą Wikę zalewają komentarze typu Cato był prawiczkiem?, "Prim nie była dziewicą", Marvel posuwał Glimmer.". Ludzie, którzy to piszą, myślą, że są fajni, koksu, mistrzowie.

TAK NIE JEST.

Najlepsze jest to, że piszą to najczęściej ludzie, którzy w ogóle nie mają konta n Wiki. Tak zwane anonimy uważają, że wsystko im wolno, jak napiszą taki debilny komentarz jako anonim. Słuchajcie, takie komentarze są IDIOTYCZNE. One nie śwadczą o tym, że jesteś jakiś lepszy, bo znasz takie słowa jak "prawiczek", "dziewica", "seks", "posuwać", "gwałt". One świadcą o tym ,że jesteś niedorozwiniętym, rozwydrzonym bachorem! Zastanów się milon razy, zanim napisesz taki durny komentarz! Okazuje się, że pisanie komentarzy na poziomie to sztuka. Pewnie, łatwniej napisać "heheh Cato posuwał Clove i Glimmer", ale co z tego masz? Pomyśl, że są ludzie, których ranią takie wpisy. Słowa ranią bardziej niż nóż. Zapewne nikt tego nie przeczyta, a te komentarze będą żyły własnym życiem.

Ale błagam-zastnówcie się.

                                                                                                                                  Dziękuję

                                                                                                                           Clatolove666

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki