FANDOM

 • Ania20041

  To nie ma sensu...

  kwi 5, 2014 przez Ania20041

  No cóż... kończę tego bloga, ponieważ to moje pisanie nie ma sensu, nikt tu nie zagląda. Także co... trzymajcie się i cześć. :< Pozdrowienia do nikogo

  Ania

  Czytaj całość >
 • Ania20041

  Prezydent Snow

  lut 8, 2014 przez Ania20041

  Temat na dziś - prezydent Snow. Snow może i był (na swój sposób) mądry, lecz także egoistyczny, sadystyczny i zadufany w sobie. Aby zarobić potrafił posunąć się nawet do tego, że "sprzedawał" ciała co atrakcyjniejszych zwycięzców igrzysk. Nie zawahał się nawet przed jawnym morderstwem, gdyż do czasu jego egzekucji uważał, że jest bezkarny. Nie rozumiem, jak ktoś taki może nazywać siebie człowiekiem? Bo czy ktoś, kto ma serce wysyłałby Bogu ducha winne dzieci na arenę, aby walczyły na śmierć i życie? Ja osobiście nie rozumiem, jak można być taką bestią, lecz może Wy mi to wyjaśnicie.

  Pozdrawiam, Ania

  Czytaj całość >
 • Ania20041

  W pierścieniu ognia

  lut 7, 2014 przez Ania20041

  Hej, ostatnio wzięłam się za czytanie "Igrzysk Śmierci" i już przeczytałam "W Pierścieniu Ognia", czytam "Kosogłosa". Według mnie, druga cześć jest znacznie lepsza od pierwszej. Czemu? Ponieważ jest w niej trochę ciekawsza akcja. Na przykład: Cray nie jest dłużej Głównym Strażnikiem Pokoju, jego miejsce zajmuje Thread, następują Igrzyska Ćwierćwiecza Poskromienia, Katniss i Peeta trafiają z powrotem na arenę... Ogólnie dużo się tam działo. A wedle was?Jeżeli chcecie, napiszcie w komentarzu. :)

  Pozdrawiam, Ania

  Czytaj całość >
 • Ania20041

  Początek

  sty 31, 2014 przez Ania20041

  Hej, jestem Ania :). W sumie to nie wiem, czy ktoś będzie to czytał, ale spróbować zawsze warto :). Uwielbiam sagę "Igrzyska Śmierci", jestem w stanie stwierdzić to po dwóch filmach i książce :). Moją ulubiną postacią jest Katniss, ponieważ jest odważna i nie zawahała się, czy ma zgłaszać się na ochotnika zamiast jej siostry, czy nie. Potrafi także doskonale strzelać z łuku, czym naprawdę bardzo mi imponuje. Mam nadzieję, że spodoba Wam się mój nowy (w sumie to nawet pierwszy) blog.

  Pozdrawiam, Ania

  Czytaj całość >